Veletrh For Kids 2011

Veletrh For Kids 2011

 

Půl roku uteklo jako mlha z diskotéky a další z veletrhů je za námi. Náš stánek byl opět nepřehlédnutelný a nepřeslechnutelný. Příjemnou novinkou jistě bylo, že pódium bylo u stánku blízko, co by jeden discokoulí dohodil. Takže jste si vy – disco párty šílenci a příznivci mohli vychutnávat program na pódiu a zároveň dokonale vidět, co všechno jde udělat se všema hustýma světelnýma i zvukovýma vychytávkama. Jak má vypadat pořádná párty.

 

Bylo k vidění a mohli jste si koupit (a stále můžete tady na webu) všechny párty nezbytnosti od lightsticků po velká světla pro opravdovou cool show. Od malých mikrofonů, přes karaoke sady až po megafony. Největší poptávku jsme zaznamenali po blikající kouli. Chtěli jí jak rodiče malých dětí, tak dospěláci, co nezapomněli být dětmi. Taky šli na dračku blikající a jinak světlo vydávající větráčky, svítící brýle - díky kterým budou nositelé prostě cool a nepřehlédnutelní.

 

Stejně jako loni na podzim jste si mohli vyzkoušet, jaké to je tančit na opravdových profi tanečních podložkách. Někteří z vás, a to nás velmi těší, si její domáčtější verzi odnesli domů. V našem setmělém tunelu s tanečními podložkami byla k vidění i opravdová disco show se všemi světly a jsme rádi, že jsme vás potěšili cool pohovkami.

 

Doprovodný program, který jsme pro vás připravili, měl obrovský úspěch. Diamond Cats v sobotu a v neděli rozjeli párty se svýma peckama, na pódiu je pak střídali kluci – mistři světa ve free style a ukázali, co všechno jde dělat s balónem, friss bee a dalším. Inka Rybářová, stejně jako loni bavila nejmenší disco nadšence a taky jste mohli vidět nespočetná vystoupení tanečních skupin, které jsou pod Domy dětí a mládeže a to nejen z Prahy.

 

Každý z vás jistě nepřehlédnul našeho cool disco Tučňáka. Těch, kteří jste neodolali a využili možnosti se s ním navždy zvětšnit, bylo opravdu hodně. Fotky budou ke stažení ve vysokém rozlišení v nejbližší době.

Během soboty jste taky mohli zahlédnout nebo vás přímo zpovídal náš disco televizní štáb. Reportáž bude k vidění v druhé polovině dubna na našich stránkách.

 

Děkujeme všem našim párty a disco nadšencům za podporu, koupi u našeho stánku a těšíme se na nějakém dalším vychytaném Mejdanu s Discohračky, třeba právě u vás.

A tučňákům ZDAR.

 

Fotky s tučňákem zde, pokud má někdo zájem o větší rozlišení, pište na naší emailovou adresu a my vám je pošleme.