Veletrh For Toys 2010

Všem disco nadšencům!!!

Něco o našem brutálním stánku na veletrhu. Jak jste určitě někteří disco párty maniaci zaznamenali, náš stánek s discohračky byl na veletrhu k nepřehlédnutí. Nejen že se trošku vymykal svým sortimentem od kočárků a koloběžek, ale hlavně předvedl co je to pořádná párty. V našem hlavním stánku bylo k vidění veškeré vybavení hustý domácí párty od malých svítících lightsticků až po bombastické lasery. Vše bylo možné vidět v akci a zároveň jste si mohli cokoliv ihned zakoupit. Na předváděčce tanečních podložek bylo stále narváno k prasknutí a na všechny se ani nedostalo. Největší zájem byl o zrcátkové disco koule, vše co svítí a bliká a o karaoke show. Velmi nás překvapilo a zároveň nadchlo velké množství zájemců o DJing a pořádně velkou světelnou show. Věková hranice těchto zájemců byla hluboce pod datem vydání občanského průkazu. Je vidět že vás to opravdu baví a to nás velmi těší!

Nejen náš hlavní stánek, ale i doprovodný program, který jsme připravili ve vedlejší hale, byl hustě napráskaný a měl obrovský úspěch. Karaoke show, diskotéka s discohračky, soutěže atd. to vše bylo v disco stanu se super světly, lasery, plátnem s projekcí a bombastickým zvukem.

No, a aby toho nebylo málo, naši svěřenci Diamond Cats předvedli, na námi připraveném hlavním podiu, opravdu parádní vystoupení a to hned několikrát za den. Střídali se zde s Inkou Rybářovou, Dantem a dokonce zde proběhl i muzikál Šípková Růženka.

Zde přikládáme pár fotek a poděkování vám všem zúčastněným fanouškům discohraček. Díky a zase někdy na hustý párty…