Mejdan s diskohračky.cz

Rádi bychom Vám nabídli naší novou službu - MEJDAN S DISKOHRAČKY.CZ.

Na Vaší oslavu, dětskou párty, pro Vaší školu, školu v přírodě, dětský domov či dětskou rekreaci a vlastně i pro jakoukoliv jinou příležitost kde chcete pobavit a zabavit spoustu dětí nabízíme náš pořad - MEJDAN S DISKOHRAČKY.CZ. Náš profesionální DJ se specializací na práci s dětmi přijede na Vaši akci a zahraje diskotéku plnou hitů české i zahraniční scény a moderátorských vstupů. S dětmi bude organizovat nejrůznější soutěže o věcné ceny, které dodá zdarma naše společnost. Všechny děti se budou na Vaší párty skvěle bavit a o to nám jde především. Součástí takové akce může být také karaoke show, kdy z Vašich dětí uděláme hvězdy showbyznysu, nebo koutek plný interaktivních tanečních podložek, kde se z Vašich dětí stanou pro změnu taneční hvězdy. Komu by ani taková nabídka nestačila a chtěl by ještě něco víc, můžeme nabídnout vystoupení dětské skupiny DIAMOND CATS (www.diamondcats.cz - bývalá skupina FIVE ANGELS) živě! Děti si pak se svými idoly mohou zatančit na tanečním parketu, získat jejich podpisy či se s nimi vyfotit. Náš portál je hlavním sponzorem tohoto zajímavého projektu DIAMOND CATS, který získává stále větší popularitu nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Samozřejmostí je dodání veškeré potřebné techniky pro kvalitní ozvučení celé akce a pokud bude prostor dovolovat "zatemnění", dovezeme i skvělou světelnou show plnou barevných paprsků, mlhy, bublinek a chybět nebudou ani laserové efekty.

Délka našeho programu je individuální, záleží na dohodě. Zpravidla to bývá 2-3 hodiny plné dobré muziky, soutěží a nezapomenutelných zážitků pro Vaše děti.

 

Orientační ceny programů :

 

Základní nabídka :

Diskotéka se soutěžemi o ceny v hodnotě minimálně 1.000,- Kč (včetně zvukové a světelné techniky)

.......... 2.500,- Kč bez DPH + doprava z Prahy

Doplňující nabídky :

Karaoke show (děti živě zpívají známé české písničky na hudební základy, text běží na monitoru)

.......... + 1.000,- Kč bez DPH

Dance show ( minimálně 2 taneční podložky včetně plazmové obrazovky - viz naše nabídka tanečních podložek)

.......... + 1.500,- Kč bez DPH

Vystoupení DIAMOND CATS (délka vystoupení cca 20 min.)

.......... + 10.000,- Kč bez DPH

(Členky DIAMOND CATS se po vystoupení zapojí do zábavy a diskotéky, součástí může být i autogramiáda)

 

Jak vidíte, ceny jsou velmi nízké díky tomu, že se jedná o propagační vystoupení na podporu portálu DISKOHRAČKY.CZ. Cenu v podstatě tvoří jen nejnutnější režijní náklady na uskutečnění akce takového rozsahu. Nutno ještě podotknout jeden důležitý fakt - Skupina DIAMOND CATS věnuje značnou část svého honoráře na konto UNICEF, takže nejen že zajistíte pro Vaše děti nezapomenutelný zážitek, ale také podpoříte dobrou věc. Pokud na Vás i taková cena bude příliš vysoká a jste neziskovou organizací, ozvěte se nám a pokusíme se najít společné řešení, třeba ve spolupráci s dalšími sponzory...

Bližší informace na:

email: info@discohracky.cz
telefon: +420 774 990 571

Budeme se těšit na společný MEJDAN S DISKOHRAČKY.CZ